CURSURI MARAMURES 2017

DESCARCA DE AICI OFERTA CURSURI PERFECTIONARE FUNCTIONARI PUBLICI MARAMURES 2017

DESCARCA DE AICI TEMATICA AFERENTA CURSURILOR DE PERFECTIONARE 2017

(doar 730 lei taxa curs 7 zile > sala de curs Hotel Gabriela*** Viseul de Sus, Maramures)

Vă invităm să participaţi la următoarele cursuri de 7 zile organizate în saptămâna 08 – 15 octombrie 2017 în județul Maramureș, Vișeul de Sus, str. Rândunelelor, nr. 1 (pe Valea Vișeului) :

CURS 1 –  MANAGEMENT ADMINISTRATIV – ASIGURAREA PERFORMANTEI INSTITUTIILOR PUBLICE (cautare in catalog SEAP  dupa ofertant ASOCIATIA UNIVERSITARA COLUMNA)

CURS 2 –  COMUNICARE, TRANSPARENTA, INTEGRITATE SI DEONTOLOGIE PROFESIONALA (cautare in catalog SEAP  dupa ofertant ASOCIATIA UNIVERSITARA COLUMNA)

CURS 3 –  TAXE, IMPOZITE LOCALE SI EXECUTARE SILITA  (cautare in catalog SEAP  dupa ofertant ASOCIATIA UNIVERSITARA COLUMNA)

Desfășurarea cursului și cazarea participanţilor se vor face la Hotelul Gabriela*** (categoria 3 stele) din loc. Vișeul de Sus, str. Rândunelelor, nr. 1, județul Maramureș.

Grupul ţintă: aleşi locali, funcţionari publici şi personal contractual.

Taxa de curs este de 730 lei/pers. şi se va achita în contul Asociaţiei Universitare Columna, conform facturii fiscale.

Grupul ţintă: aleşi locali, funcţionari publici şi personal contractual.

Contact: 0722.207.117 sau 0751.43.49.71

e-licitatie
Regasiti cursurile noastre si in catalogul SEAP al ofertantului Asociatia Universitara Columna; codurile produselor/serviciilor noastre sunt de la: 01 Columna – curs 7 zile pana la 60 Columna – curs 7 zile sau puteti cauta dupa codul CPV 80530000- 8 Servicii de formare profesională !