CURSURI MARAMURES 2019

DESCARCA DE AICI OFERTA CURSURI PERFECTIONARE 7 ZILE  MARAMURES VISEUL DE SUS (septembrie, octombrie, noiembrie si decembrie) 2019

Grupul ţintă: aleşi locali, funcţionari publici şi personal contractual.
Taxa de curs este de 930 lei/pers. şi se va achita în contul Asociaţiei Universitare Columna, conform facturii fiscale.
Tarif cazare 7 nopti = 2.400 lei (loc de desfasurare = Hotel Gabriela*** Viseul de Sus), cazare 7 nopti 2 adulti + 1 copil > 7 ani, cu mic dejun inclus si 800 lei bonuri de masa !

Asociatia Universitara Columna organizeaza in Maramures, in anul 2019, cursuri de perfectionare pentru personalul din institutiile publice din zona de nord a tarii, la solicitarea acestora, in domeniile prioritare de pregatire din sectorul public !
Ne puteti transmite solicitarile dumneavoastra la adresa de mail inscrieri@asociatiacolumna.ro sau la numarul de telefon 0724.39.49.14 !

Contact: 0751.43.49.71

Regasiti cursurile noastre si in catalogul SEAP cautand la ofertant ASOCIATIA UNIVERSITARA COLUMNA; codurile produselor/serviciilor noastre sunt de la: 01 COLUMNA – CURS 7 ZILE pana la 60 COLUMNA – CURS 7 ZILE sau puteti cauta dupa codul CPV 80530000- 8 Servicii de formare profesională !

“Ideile sunt precum vagoanele ataşate de locomotivă: ele vin unele după altele !” citat din Bob Templeton

URCATI-VA IN TRENUL NOSTRU SI IN ANUL 2019 !
Asociatia Universitara Columna organizeaza cursuri de perfectionare pentru functionari publici, personal contractual si alesi locali !

NOU ! DESCARCA DE AICI OFERTA CURSURI PERFECTIONARE 7 ZILE LITORAL 2019 (Mamaia, Venus, Jupiter, Olimp, Neptun)

NOU ! DESCARCA DE AICI OFERTA CURSURI FUNCTIONARI PUBLICI 7 zile MUNTE 2019  SINAIA (seria septembrie, octombrie, noiembrie, decembrie 2019)

LISTA CURSURI ORGANIZATE IN MARAMURES IN ANUL 2019 :

Noul cod administrativ – principalele modificari aduse in administratia publică din Romania

Regimul juridic aplicabil bunurilor din domeniului public si gestionarea patrimoniului

Etica, integritate, transparenta si deontologie profesionala

Management performant in administratia publica

Dezvoltare organizationala – lucru in echipa, comunicare, management prin obiective si leadership

Legalitatea actelor şi contractelor administrative

Managementul proiectelor

Comunicare eficienta intra si inter-institutionala

Control administrativ, jurisdictii administrative si contencios administrativ