CURSURI PERFECTIONARE FUNCTIONARI PUBLICI VARA 2019

NOU ! DESCARCA DE AICI OFERTA CURSURI DE PERFECTIONARE DE 7 ZILE FUNCTIONARI PUBLICI LITORAL 2019 (Mamaia, Jupiter, Venus, Olimp, Cap Aurora si Neptun)

(Cele mai mici tarife de curs si cazare, de la 1640 lei/7 nopti cazare, cu 800 lei bonuri de masa si mic dejun inclus, in functie de hotel)

DESCARCA DE AICI FORMULARE CERERI INSCRIERE CURSURI LITORAL 2019

ANUNT ! Va rugam sa verificati disponibilitatea locurilor inainte de inscriere la telefon 0724.39.49.14 !

AICI GASITI PREZENTAREA HOTELURILOR PARTENERE SI A SERVICIILOR INCLUSE IN TARIFELE DIN OFERTA (CAZARE SI MASA 2019 REGIM ALL INCLUSIVE+ / PENSIUNE COMPLETA / MIC DEJUN + 800 LEI BONURI DE MASA)

NOU ! DESCARCA DE AICI OFERTA CURSURI FUNCTIONARI PUBLICI 7 zile MUNTE 2019  (seria septembrie, octombrie, noiembrie, decembrie 2019)

(Locatii noi cursuri 2019 – Arca Lui Noe****Sinaia, acces gratuit piscina, jacuzzi, sauna etc.)

DESCARCA DE AICI CERERE INSCRIERE CURSURI PERFECTIONARE FUNCTIONARI PUBLICI MUNTE 2019

ACCESATI AICI TEMATICILE AFERENTE CURSURILOR DE PERFECTIONARE ORGANIZATE IN ANUL 2019

Regasiti cursurile noastre si in catalogul SEAP al ofertantului ASOCIATIA UNIVERSITARA COLUMNA; codurile produselor/serviciilor noastre sunt de la: 01 COLUMNA – CURS 7 ZILE pana la 60 COLUMNA – CURS 7 ZILE sau puteti cauta dupa codul CPV 80530000- 8 Servicii de formare profesională !

Pentru achizitia serviciilor hoteliere, pe langa cererea de inscriere/contract tip ne puteti transmite si nota de comanda, cu precizarea hotelului ales si a valorii serviciilor de cazare !

Beneficiati de cele mai bune preturi atat pentru curs, cat si pentru cazare: 730 lei taxa curs , respectiv 1.600 lei servicii cazare 7 nopti, cu mic dejun inclus si 800 lei bonuri de masa bonus, pensiune completa sau all inclusive !
 Prezentarea locatiilor destinate organizarii pe litoral a cursurilor de perfectionare de 7 zile aferente anului 2019

POZELE SI VIDEOCLIPURILE SUNT PROTEJATE DE DREPTURILE DE AUTOR

(sunt destinate exclusiv participantilor la cursurile noastre, copierea, distribuirea, postarea sau utilizarea acestora in alte scopuri decat cel prezentat sunt interzise si protejate de legislatia in vigoare)

HOTEL MEZOTERMALE *** VENUS, JUD. CONSTANTA

( cazare 2 adulti si 1 copil + masa regim all inclusive 3 mese/zi )

HOTEL ASTORIA *** MAMAIA, JUD. CONSTANTA

( cazare si mic dejun 2 adulti si 1 copil + 800 lei bonuri de masa )

HOTEL RIO *** JUPITER, JUD. CONSTANTA

(cazare si mic dejun 2 adulti si 1 copil + 800 lei bonuri de masa )

HOTEL PAM BEACH*** OLIMP, JUD. CONSTANTA

( cazare 2 adulti si 1 copil +  800 lei bonuri de masa )

QHOTEL*** NEPTUN, JUD. CONSTANTA

( cazare si mic dejun 2 adulti si 1 copil + 840 lei bonuri de masa )

HOTEL FAVORIT*** VENUS, JUD. CONSTANTA

( cazare si demipensiune 2 adulti si 1 copil – mic dejun si cina )

CONTACT DIRECT:

0749.077.999 (ORANGE)

0751.43.49.71 (ORANGE)

0722.207.117 (TELEKOM)

0724.39.49.14 (VODAFONE)

POZELE SUNT PROTEJATE DE DREPTURILE DE AUTOR

Pozele  din cadrul acestui site sunt destinate exclusiv participantilor la cursurile noastre, copierea, distribuirea, postarea sau utilizarea acestora in alte scopuri decat cel prezentat sunt interzise si protejate de legislatia in vigoare !

lg-elena-2016-045 lg-elena-2016-059

NOTĂ: Ofertele noastre de cursuri sunt realizate ţinând cont de următoarele acte normative:

¤ Ordonanţa Guvernului nr. 129/2000 – certificate de absolvire eliberate de Autoritatea Naţională pentru Calificare (ANC, fost CNFPA);
¤ H.G. nr. 1066/2008 pentru aprobarea normelor privind formarea profesională a funcţionarilor publici – certificate de participare din parte furnizorului de formare.
¤ Ordinul Presedintelui Agentiei Nationale a Functionarilor Publici  nr. 762/31.03.2015 pentru stabilirea domeniilor prioritare de formare profesională pentru administrația publică.

Asociatia Universitara Columna organizeaza cursuri de perfectionare pentru functionari publici, personal contractual si alesi locali !

anc-autoritatea-nationala-pentru-calificari-sigla

“MANAGER PROIECT”Cod COR: 242.101

Domeniul ocupational: Administratie si servicii publice

Tipul de certificat obtinut: Certificat de absolvire