CURSURI PERFECTIONARE FUNCTIONARI PUBLICI VARA 2020

NOU ! DESCARCA OFERTA CURSURI PERFECTIONARE 7 zile FUNCTIONARI PUBLICI LITORAL SI MUNTE 2020 (organizate in statiunile din nordul litoralului, precum Mamaia, dar si in statiuni din sudul litoralului, precum: Jupiter, Neptun, Olimp, Cap Aurora dar si Venus)

NOU ! DESCARCA DE AICI OFERTA CURSURI FUNCTIONARI PUBLICI 7 zile MUNTE 2019  (seria septembrie, octombrie, noiembrie, decembrie 2019)

Cele mai mici tarife de curs si cazare, de la 1.600 lei/7 nopti cazare, cu 600 lei bonuri de masa si mic dejun inclus dar si de 1.900 lei, cu 800 lei bonuri de masa !

Unde organizam cursurile la munte ? In locatii, precum Hotelul Arca Lui Noe****din statiunea Sinaia, cu facilitati extraordinare incluse, astfel: acces gratuit piscina, jacuzzi, sauna etc.

DESCARCA DE AICI CERERE INSCRIERE CURSURI PERFECTIONARE FUNCTIONARI PUBLICI MUNTE 2019

ACCESATI AICI TEMATICILE AFERENTE CURSURILOR DE PERFECTIONARE ORGANIZATE IN ANUL 2019

Regasiti cursurile noastre si in catalogul SEAP al ofertantului ASOCIATIA UNIVERSITARA COLUMNA; codurile produselor/serviciilor noastre sunt de la: 01 COLUMNA – CURS 7 ZILE pana la 60 COLUMNA – CURS 7 ZILE sau puteti cauta dupa codul CPV 80530000- 8 Servicii de formare profesională !

Prezentarea locatiilor destinate organizarii pe litoral a cursurilor de perfectionare de 7 zile aferente anului 2020

POZELE SI VIDEOCLIPURILE SUNT PROTEJATE DE DREPTURILE DE AUTOR

(sunt destinate exclusiv participantilor la cursurile noastre, copierea, distribuirea, postarea sau utilizarea acestora in alte scopuri decat cel prezentat sunt interzise si protejate de legislatia in vigoare)

HOTEL MEZOTERMALE *** VENUS, JUD. CONSTANTA

( cazare 2 adulti si 1 copil + masa regim all inclusive 3 mese/zi )

HOTEL RIO *** JUPITER, JUD. CONSTANTA

(cazare si mic dejun 2 adulti si 1 copil + 800 lei bonuri de masa )

HOTEL PAM BEACH*** OLIMP, JUD. CONSTANTA

( cazare 2 adulti si 1 copil +  800 lei bonuri de masa )

QHOTEL*** NEPTUN, JUD. CONSTANTA

( cazare si mic dejun 2 adulti si 1 copil + 840 lei bonuri de masa )

CONTACT DIRECT:

0749.077.999 (ORANGE)

0751.43.49.71 (ORANGE)

0722.207.117 (TELEKOM)

0724.39.49.14 (VODAFONE)

POZELE SUNT PROTEJATE DE DREPTURILE DE AUTOR

Pozele  din cadrul acestui site sunt destinate exclusiv participantilor la cursurile noastre, copierea, distribuirea, postarea sau utilizarea acestora in alte scopuri decat cel prezentat sunt interzise si protejate de legislatia in vigoare !

lg-elena-2016-045 lg-elena-2016-059

NOTĂ: Ofertele noastre de cursuri sunt realizate ţinând cont de următoarele acte normative:

¤ Ordonanţa Guvernului nr. 129/2000 – certificate de absolvire eliberate de Autoritatea Naţională pentru Calificare (ANC, fost CNFPA);
¤ H.G. nr. 1066/2008 pentru aprobarea normelor privind formarea profesională a funcţionarilor publici – certificate de participare din parte furnizorului de formare.
¤ Ordinul Presedintelui Agentiei Nationale a Functionarilor Publici  nr. 762/31.03.2015 pentru stabilirea domeniilor prioritare de formare profesională pentru administrația publică.

Asociatia Universitara Columna organizeaza cursuri de perfectionare pentru functionari publici, personal contractual si alesi locali !

anc-autoritatea-nationala-pentru-calificari-sigla

“MANAGER PROIECT”Cod COR: 242.101

Domeniul ocupational: Administratie si servicii publice

Tipul de certificat obtinut: Certificat de absolvire