CURSURI PERFECTIONARE FUNCTIONARI PUBLICI VARA 2019

OFERTA CURSURI PERFECTIONARE LITORAL 2019     (in curs de postare)

NOU ! DESCARCA DE AICI OFERTA CURSURI DE PERFECTIONARE 7 zile FUNCTIONARI PUBLICI MUNTE 2019 (seria ianuarie – iunie)

DESCARCA DE AICI CERERE INSCRIERE CURSURI PERFECTIONARE FUNCTIONARI PUBLICI MUNTE 2019

DESCARCA DE AICI TEMATICILE AFERENTE CURSURILOR DE PERFECTIONARE ORGANIZATE IN ANUL 2019

Regasiti cursurile noastre si in catalogul SEAP al ofertantului ASOCIATIA UNIVERSITARA COLUMNA; codurile produselor/serviciilor noastre sunt de la: 01 COLUMNA – CURS 7 ZILE pana la 60 COLUMNA – CURS 7 ZILE sau puteti cauta dupa codul CPV 80530000- 8 Servicii de formare profesională !

Conditiile generale de participare din oferta: 730 lei taxa curs / 1.600 lei servicii cazare 7 nopti, cu mic dejun si 650 lei bonuri de masa bonus (pretul cazarii respecta plafonul legal de maxim 230 lei/zi, conform H.G. nr. 714/2018)

CONTACT DIRECT:

0749.077.999 (ORANGE)

0751.43.49.71 (ORANGE)

0722.207.117 (TELEKOM)

0724.39.49.14 (VODAFONE)

POZELE SUNT PROTEJATE DE DREPTURILE DE AUTOR

Pozele  din cadrul acestui site sunt destinate exclusiv participantilor la cursurile noastre, copierea, distribuirea, postarea sau utilizarea acestora in alte scopuri decat cel prezentat sunt interzise si protejate de legislatia in vigoare !

lg-elena-2016-045 lg-elena-2016-059

NOTĂ: Ofertele noastre de cursuri sunt realizate ţinând cont de următoarele acte normative:

¤ Ordonanţa Guvernului nr. 129/2000 – certificate de absolvire eliberate de Autoritatea Naţională pentru Calificare (ANC, fost CNFPA);
¤ H.G. nr. 1066/2008 pentru aprobarea normelor privind formarea profesională a funcţionarilor publici – certificate de participare din parte furnizorului de formare.
¤ Ordinul Presedintelui Agentiei Nationale a Functionarilor Publici  nr. 762/31.03.2015 pentru stabilirea domeniilor prioritare de formare profesională pentru administrația publică.

Asociatia Universitara Columna organizeaza cursuri de perfectionare pentru functionari publici, personal contractual si alesi locali !

anc-autoritatea-nationala-pentru-calificari-sigla

“MANAGER PROIECT”Cod COR: 242.101

Domeniul ocupational: Administratie si servicii publice

Tipul de certificat obtinut: Certificat de absolvire